Novinka Tip

Vonná svíčka v plechovce

Sójová svíčka s vůní černého bezu a lípy zdobená sušenými okvětními lístky z farních luk v kulaté hliníkové krabičce.


  • Skladem
160 Kč
Kategorie: e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
 

Aromatická svíčka s vůní černého bezu a lípy, která Vás doslova očaruje.  Svou podmanivou vůní příjemně provoní celou místnost a navodí tak unášející atmosféru. Vůně černého bezu je aromaterapeuty používána k podpoře pocitu klidu a někteří jej dokonce považují za silné afrodiziakum. Lípa navozuje uvolnění, energeticky harmonizuje a otevírá srdce.
Svíčku jsme pro vás vyrobili v plechové dóze, kterou můžete dále využít i jako cestovní krabičku na naše kolomejdlo. Svíčka je vyrobena z ekologického sójového vosku, který má nižší teplotu tání, snadněji se tedy roztaví a vůně se uvolní do prostoru rychleji.

 

Jak správně pálit svíčku?

1. Před prvním zapálením narovnejte knot svíčky.

2. Nejlépe pokaždé nechejte svíčku zapálenou až do vytvoření voskového jezírka po celém obvodu dózy. Tento proces obvykle trvá 2-4 hodiny, v závislosti na okolních podmínkách (teplotě). Svíčka vám díky tomu bude hořet déle a lépe a zároveň zabráníte jejímu „tunelování“.

3. V průběhu hoření zastříhněte knot svíčky, pokud se na jeho konci vytvoří kulička nebo je plamen příliš vysoký. Zamezíte tak nechtěnému kouřovému plameni.

4. Svíčku nikdy nezhasínejte přiklopením víčka! Dodržováním tohoto návodu zajistíte svíčce správné hoření a bude vám dělat dlouho radost.

Složení: sójový vosk, parfémová kompozice Bez černý a Lípa, sušené květy z farní louky

Hmotnost obsahu: 85 g

Doba hoření: cca 18 h

 

Tuto svíčku nenabízíme v rámci velkoobchodní spolupráce. Zisk z prodeje využíváme pro financování neziskových aktivit spolku - například tvorba programů environmentálního vzdělávání pro děti, odborných přednášek o loukách, akce v rámci místní komunity a občas i na malé opravy farní budovy.