Tip

koupelový rituál

  • 1 z 2

Koupelový rituál jsme pro vás připravili jako krásný dárek pro chvíle odpočinku a uvolnění s dotekem bylinek z našich farních luk. Jeho součástí je desatero bylin nejen do koupele, voňavá svíčka a dvě mýdla z naší stálé nabídky. Produkty jsou samostatně neprodejné.


  • Skladem
540 Kč
Kategorie: e-shop
Hmotnost: 0.55 kg
 

Koupelový rituál

Najděte si chvilku jen pro sebe, zastavte se v čase a ponořte se do péče a vůně bylin z luk a strání. Určitě jste se již setkali s bylinkami jako mateřídouška, dobromysl, řebříček nebo měsíček. Každá z vybraných bylinek je opravdovým zázrakem. Používaly je již naše babičky k léčení všech možných neduhů. Nejen že pomáhají vnitřně, ale věděli jste, že je můžete využít i ke koupelím? 

Koupelový rituál se skládá:

1. Desatero bylin nejen do koupele

Objevte sílu čarovných bylin, jak ji neznáte, abyste i Vy zažili tu magickou chvíli, kdy odevzdáte své tělo i mysl do pečující náruče přírody. Vybrali jsme pro Vás desatero bylin z naší farní louky a zahrady, které jsme s láskou nasbírali, nasušili a zabalili.

2. Svíčka s vůní černého bezu a lípy

Chvíli zastavení doladí svíčka s vůní černého bezu a lípy. Vůně černého bezu je aromaterapeuty používána k podpoře pocitu klidu a někteří jej dokonce považují za silné afrodiziakum. Lípa navozuje uvolnění, energeticky harmonizuje a otevírá srdce. Svíčku jsme pro vás vyrobili v plechové dóze, kterou můžete dále využít jako cestovní krabičku na kolomejdlo.

3. Bylinná mýdla Koukol

A samozřejmě součástí rituálu jsou i naše mýdla, která pro Vás vyrábíme již pátým rokem. V letošním roce 2023 jsme do rituálu vložili mýdlo třezalka a kolomejdlo měsíček a heřmánek (na fotografii je kolomejdlo mateřídouška, které letos nemáme).