Dotek růže

  • 1 z 2

Dárkové balení Dotek růže. Odevzdejte se do péče královny květin - růže a podmanivého jasmínu. Růže je květina vyjadřující ženskost. Je jedním z éterických olejů, který nám dává lásku a současně dokáže plně podpořit každou z nás. Je krásné být ženou.


  • Skladem
450 Kč
Kategorie: e-shop
Hmotnost: 0.1 kg
 

Mýdlo

Díky velmi pečlivě zvolené receptuře obohacené o nejčistší esence růže a jasmínu jsme povznesli toto mýdlo na exkluzivní úroveň. Dokonale jemná pěna se snoubí spolu s podmanivou vůní a Vy si tak můžete dopřát doslova nebeské pohlazení.

 

Tělový olej

Vybrali jsme pro Vás jeden z nejcenějších a nejluxusnějších olejů, kterým je arganový olej. I ten je obohacený o esence růže a jasmínu v jejich nejvyšší kvalitě. Svou květinovou vůní nás růže s citem a jemností dokonale naladí, přivede k uzemnění a harmonizaci, růže nabízí náruč podpory všem ženským projevům těla i duše. Propojením s nádhernou vůní jasmínu olej navozuje pocit klidu, uvolňuje a napomáhá otevírat naše srdce.

30 ml ve skleněné lahvičce s pipetou

Složení: Arganový olej, Rosa Damascena Flower Oil, Jasminum Sambac Flower Extract

 

Pleťové mýdlo Růže - vytváří hebkou nevysušující pěnu, čistí, hydratuje, odstraňuje odumřelé buňky pokožky obličeje. K výrobě používáme růžovou vodu, kterou si sami připravujeme parovodní destilací.

Bambucké máslo, kakaové máslo, mandlový olej, avokádový olej, šípkový olej - jedna z nejúčinnějších kombinací másel a olejů, má silné regenerační a zvláčňující účinky a spolehlivě obnovuje vitalitu suché, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti. Mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti.

Šípkový rostlinný olej (v bio kvalitě) hydratuje, zvláčňuje a vyživuje pleť v každém věku, účinný proti vráskám, obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Hmotnost: před zráním minimálně 85 g + - 5 g

Ingredients: Aqua (Rosa Flower Water - hydrolát z růže), Sodium Shea Butterate, Sodium Sweet Almondate, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate, Sodium Avocadoate, Sodium Castorate, Rosa Canina Fruit Oil,  Prunus Armeniaca Seed Powder, Oryza Sativa Powder, Montmorillonite, Citrus Grandis Seed Extract, Glycerin, Rosa Damascena Flower Oil, Jasminum Grandiflorum Flower